Image

Vizyon

Taner Özdeş Akademi Felsefesi:
"Hayatı anlamlı yapan insan ve insan ilişkileridir. Hayatta başarılı olmak için iletişim ve ilişki konularında her birey kendisini geliştirmelidir. İnsan sosyal bir varlıktır, hayatı anlamlı yapan diğer insanlar ile olan ilişkilerimizdir. Diğer insanlarla daha iyi ilişki kurabilmemizin yolu, kendimizi tanımaktan geçer.

Ben, insanı seven bir yapıya sahibim. İnsana değer katacak her girişim benim için değerlidir. İnsanlara faydalı ve yardımcı olabilmek benim hayat felsefemdir.

Taner Özdeş Akademi ülkemizde yaşayan her bireyin (dolayısı ile kurumların) kendisini geliştirmek suretiyle, daha iyi olmasını amaçlayan her türlü girişimi desteklemek amacıyla kurulmuştur.."

Taner Özdeş (Taner Özdeş Akademi Kurucusu)
Vizyonumuz:
Eğitim ve bilimdeki gelişmişlik oranı ile refah ve kalkınmışlık aynı paralelde. Dünyayı, eğtime ve bilime önem veren ülkeler yönetiyor. İyi bir eğitim altyapısı olmadan ne kişiler ne de ülkeler bir yere gelebilir.

Taner Özdeş Akademi'nin amacı birey ve kurumlara ilham vermek, değişim ve gelişimleri için gereken araç ve desteği sağlamaktadır.

"En büyük tehlike, hedeflerimizin yüksek olup yapamamız değil, çok düşük olup yapmamızdır" - Michelangelo
 
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Sponsor Firmalar

Image
Image
Image

Bize Ulaşın

Halim Meriç İş Merkezi Cemal Sururi Cd. No:25/18 Şişli İstanbul

  • dummy0532 255 97 82

E-Bülten

E-posta adresinizi girin, size daha fazla bilgi gönderelim...

Ara