Image

Hakkımızda

Taner Özdeş Akademi'nin Hikayesi 34 yaşına kadar kişisel gelişim konusunda hiçbir fikrim yoktu ve bu konuda hiç kitap okumamıştım. Dürüst olursam, hiç bir konuda kitap okumamıştım (zorunlu olmadıkça). 1996 yılında JCI Konferansı için Hawaii'ye gittim. Bu konferansta dünyanın önde gelen eğitimcileri vardı.

Kişisel gelişim o tarihlerde oldukça yeni bir kavramdı. NLP ise en popüler konuydu. Anthony Robbins'in seminerine katılma şansını elde ettim. Bir saatine 10,000 $ vererek bu enerjik dev adamı izleyen iş adamalarının bu konuya bu kadar önem vermeleri bende bir ışık yaktı. Sonrasında JCI 'da eğitimci kariyerim başladı, arkasından "Satışın 10 Altın Kuralı" kitabını yazdım. 15 senede 50,000 üzerinde kişiye seminer, eğitim ve danışmanlık yaptım. 2011 yılında koçluk mesleğine ilgi duymaya başladım. Eğitimin koçluk olmadan sonuç almakta yetersiz olduğuna karar verdim. Ayrıca, insan davranışlarında değişimin interaktif ve eğlenceli eğitimlerden geçtiğini gördüm. Bu fikrimi hayata geçirmek için doğru zamanı bekliyordum.

2011 yılında internetten bir e-mail aldım. Gözde Çelik, o zamanlar Koordinatör olarak çalıştığı eğitim şirketi bünyesinde benimle eğitmen olarak çalışmak istediklerini belirten bir e-mail gönderdi. Gözde Çelik ile birlikte başarılı birkaç projeye imza attık. 26 yaşında olmasına rağmen beni etkilemeyi başardı. Taner Özdeş Akademi, konusunda doğru iş ortağımı bulmuştum. Kendisinin de kendi işini kurma fikri vardı. Tesadüfler bizi biraya getirdi. Birlikte Türkiye'de oldukça zor gözüken bir yolculuk işte böyle başlamış oldu...

Taner Özdeş Akademi doğmuştu.. Öncelikle Türkiye'nin önde gelen birçok eğitimci ve koç ile ön görüşmeler yaparak Taner Özdeş Akademi'yi kurduk. Daha sonra başka tesadüfler neticesinde Sosyal medya danışmalığı konusunu da direkt alakalı olmasa da, Türkiye'deki potansiyeli görerek ve benim satış ve pazarlama tecrübemi de kobilere ve yeni iş kuranlara taşımak için Sosyal Medya'yı da hizmetlerimize eklemeye karar verdik. Bu konuda oluşturduğumuz ekibin yaş ortalamasının 22 olduğunu da belirtmek isterim. Bir kişinin okuldan sonra kendine yatırım yapmadan ve kendini geliştirmeden hayatta veya kariyerinde başarılı olması hemen hemen imkansızdır. Taner Özdeş Akademi'nin de misyonu bireylere ve kurumlara eğitim, danışmanlık ve koçluk konusunda en kaliteli ve ekonomik hizmetleri sunmaktır.

Taner Özdeş Akademi'yi Neden Kurduk?
Hayat bana göre insan ve insan ilişkileri üzerine kurulmuştur. Hayat, ikinci insanla tanışmanızdan sonra anlam taşır. Ben, insanı seven bir yapıya sahibim. İnsana değer katacak her girişim benim için değerlidir. Satış ve Pazarlama temeli insanı tanımaya ve insanda istek ve arzu yaratmaya amaçlayan mesleklerdir. Kısaca insanla ilgilidir.

Taner Özdeş Akademi, insanının daha iyi olmasını amaçlayan her türlü girişimi desteklemek amacıyla kurulmuştur. Amacımız toplumuzdaki yaşayan her insana değer katabilmektir..

Misyonumuz:
Dünyada, eğitim ve bilimdeki gelişmişlik oranı ile refah ve kalkınmışlık oranı aynı orandadır. Dünyayı, eğitime ve bilime önem veren ülkeler yönetiyor. İyi bir eğitim altyapısı olmadan ne kişiler, ne de ülkeler bir yere gelebilir. Taner Özdeş Akademi, bu ihtiyaca cevap vermek amacıyla Türkiye'nin önde gelen eğitimci ve koçlarını bünyesinde bulundurarak kurulmuştur.

Vizyonumuz:
Taner Özdeş Akademi'nin amaç ve vizyonu; bireyler ve kurumlara kişisel gelişim ve değişim konusunda eğitim, seminer, interaktif yaratıcı workshoplar ve üst düzey yöneticilere koçluk vererek bireyleri geliştirmek suretiyle, kurumların ve sonucunda ülkemizin rekabetçi ve medeni ülkeler seviyesinde lider konumuna gelmesine katkı sağlamaktır.

Taner Özdeş Akademi Marka Tescil Belgesi için TIKLAYINIZ

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Sponsor Firmalar

Image
Image
Image

Bize Ulaşın

Halim Meriç İş Merkezi Cemal Sururi Cd. No:25/18 Şişli İstanbul

  • dummy0532 255 97 82

E-Bülten

E-posta adresinizi girin, size daha fazla bilgi gönderelim...

Ara