İyilik İle Yenileniyoruz!

Dünyaca ünlü konuşmacılara ( John Gray, Sri Preethaji, Eric Edmeades, Brian Tracy ve Sonia Choquette gibi ) ülkemizden de çok önemli isimler eşlik edecek ( Belçim Bilgin, Nil Karaibrahimgil, Yeşim Özsoy, Zümrüt Arol Bekçe, Itır Erhart ve Ali Denizci ). 

 

Etkinliğin adı Global Reset Summit! Dünya ile eş zamanlı biçimde Türkçe simultane tercüme ile yayınlanan online bir etkinlik olacak. Her ülke etkinlikten elde edilecek geliri kendi ülkesinde faaliyet gösteren STK'lara bağışlayacak, Türkiye bacağında bu anlamda seçilen sivil toplum kuruluşumuz TİDER.

 

COVID-19 dönemi hepimize birçok anlamda daha yüksek bir farkındalık kattı, bu süreçte birçok insan da işlerini ve gelirlerini kaybettiler. 

 

Global Reset Summit' e katılıp, bağışta bulunabilir, iyiliği aktarmanın güzelliğine ve gücüne tanıklık edebilirsiniz. Bir araya getirilmesi oldukça zor isimleri dinleyip, ilham bulabilir, yaşantınıza dair faydalı bilgiler edinebilir ve aynı zamanda TİDER aracılığıyla salgından olumsuz etkilenen ve ihtiyaç içinde olanlara yardımda bulunabilirsiniz. 

 

Biletler Biletino'da satışta, isterseniz ücretsiz, isterseniz bütçeniz elverdiğince bağışta bulunarak bu güzel amaca katkıda bulunabilir. 

 

Özenle hazırlanan etkinlik içeriğinden faydalanabilir, sevdiklerinizi de faydalandırabilirsiniz. Ben şahsen 5-6 Aralık 2020 tarihlerinde heyecanla ekran karşısına geçip, hepsi birbirinden değerli konuşmacıları izliyor ve zihnimi doyuruyor olacağım. 

 

Etkinliğe dair tüm bilet satış geliri, TİDER'e aktarılacak olup, salgın sürecinden ekonomik anlamda olumsuz etkilenen ihtiyaç sahiplerine yardım olarak iletilecektir. 

 

Kayıt için: 

https://turkey.globalreset.online

 

Bilet al :

https://biletino.com/tr/e-aab/global-reset-summit/

 

 

Comments powered by CComment

Bize Ulaşın

Halim Meriç İş Merkezi Cemal Sururi Cd. No:25/18 Şişli İstanbul

  • dummy0532 255 97 82

E-Bülten

E-posta adresinizi girin, size daha fazla bilgi gönderelim...

Ara