Hakkımızda

Sizden Gelenler

Ozan Kayıkçı Merhaba Taner Bey,

Taner Bey ile iki gün harika bir eğitim geçirdik. Satış koçluğunun hakkını veren Taner Bey, bize satış yaparken uygulanması gereken ince detayları, beden dilini nasıl kullanacağımızı hem anlatıp hem uygulamalı olarak gösterdi. Hem eğlenip hem bilgilendik. Teşekkürler Taner Bey!
Serkan Akcan Genel Müdür Nebula Bilişim Bilişim sektörü, sunulan hizmetlerin değerini ispatlamanın çok zor olduğu ve iyi hizmet sunan firmaların vasat firmalarla kıyasıya yarışmak zorunda kaldığı bir sektördür. Tabiri caizse, merdiven altı firmalarla rekabet etmenin en sağlıklı yolu hizmetlerimizin değerini müşterimize göstermenin yollarını bulmaktan geçiyordu.

Biz bu yolu Taner Özdeş’in “Satış teknikleri eğitimi” ile keşfettik. 12 Yıldır en iyi hizmetleri sunmak için inanılmaz büyük çaba sarf ediyorduk. Artık bu çabalarımızı müşterimize nasıl gösterebileceğimizi ve çabalarımızın karşılığını nasıl alabileceğimizi biliyoruz.
Erhan Delibaş

İzafiyet Teorisinden Çin Seddi'ne, Fransız Ihtilali'nden Ekonomik parametrelere varana kadar her konuyu araştıran, mümkün mertebe 'bilmek isteyen' biri olarak kişisel gelişim, bilgelik, aydınlanma, tekamül vb. eğitimleri de takip etmişimdir. Ancak bu alanda Taner Özdeş gibi bir kaynağa henüz rastlayamadım.

Öncelikle bu konularla ilgili eğitim vb. verenlerin uzmanlık alanı Taner bey gibi birden fazla olmalı. Tek mesleği anlatmak olmamalı. Yoksa samimi gelmiyor. Ayrıca bu işler adeta 'kopyala yapıştır' misali biryerlerden öğrenilip başka bir yerde de anlatılarak yapılmamalı. Ne yazık ki büyük çoğunluğu bu hissi uyandırıyor. Oysa Taner bey anlatırken yaşatıyor. Anlattıklarının malumat değil, bilgi olduğunu hissettiriyor. Belki de en önemli yanı bu!

Daha dikkat ettiğim konu:
Malum eğitimlerde ortak payda olarak sorgulama derler. Herşeyin olması gerektiği gibi olduğunu söylerler. Kabul et, vazgeç vb. bezginlik veya gereksiz rahatlık veren kaderci bir tarafları vardır. Vizyon ve misyon edinmek komik bulunur!

Oysa Taner bey bu noktalarda taban tabana zıt fikirdedir ve bizlere de anlatır, aşılar. O güler yüzünün altında aslında çok ciddi bir yönlendirici lider vardır. Timsah gülüşü denilebilir, bir anlamda. :) Gerçeklerden kopmanıza müsade etmez. Hastanelerdeki sus işareti yapan hemşire resmi gibi hep aklınıza gelir o gülüş, her adımda veya seçimde. Sürekli kendinizle veya gerçeklerle yüzleşerek, kabul ederek, gerçek çözümler üretir, kalıcı işler yaparsınız. 

Bir çırpıda bunları yazdırdığı için bile teşekkürü hak ediyor Taner Özdeş.

Yorum Yap
Adınız soyadınız:
Telefon Numaranız:
E-Posta Adresiniz:
Şirketiniz:
Ünvanınız:
Güvenlik:
Mesajınız: