Hakkımızda

Sizden Gelenler

Erhan Delibaş

İzafiyet Teorisinden Çin Seddi'ne, Fransız Ihtilali'nden Ekonomik parametrelere varana kadar her konuyu araştıran, mümkün mertebe 'bilmek isteyen' biri olarak kişisel gelişim, bilgelik, aydınlanma, tekamül vb. eğitimleri de takip etmişimdir. Ancak bu alanda Taner Özdeş gibi bir kaynağa henüz rastlayamadım.

Öncelikle bu konularla ilgili eğitim vb. verenlerin uzmanlık alanı Taner bey gibi birden fazla olmalı. Tek mesleği anlatmak olmamalı. Yoksa samimi gelmiyor. Ayrıca bu işler adeta 'kopyala yapıştır' misali biryerlerden öğrenilip başka bir yerde de anlatılarak yapılmamalı. Ne yazık ki büyük çoğunluğu bu hissi uyandırıyor. Oysa Taner bey anlatırken yaşatıyor. Anlattıklarının malumat değil, bilgi olduğunu hissettiriyor. Belki de en önemli yanı bu!

Daha dikkat ettiğim konu:
Malum eğitimlerde ortak payda olarak sorgulama derler. Herşeyin olması gerektiği gibi olduğunu söylerler. Kabul et, vazgeç vb. bezginlik veya gereksiz rahatlık veren kaderci bir tarafları vardır. Vizyon ve misyon edinmek komik bulunur!

Oysa Taner bey bu noktalarda taban tabana zıt fikirdedir ve bizlere de anlatır, aşılar. O güler yüzünün altında aslında çok ciddi bir yönlendirici lider vardır. Timsah gülüşü denilebilir, bir anlamda. :) Gerçeklerden kopmanıza müsade etmez. Hastanelerdeki sus işareti yapan hemşire resmi gibi hep aklınıza gelir o gülüş, her adımda veya seçimde. Sürekli kendinizle veya gerçeklerle yüzleşerek, kabul ederek, gerçek çözümler üretir, kalıcı işler yaparsınız. 

Bir çırpıda bunları yazdırdığı için bile teşekkürü hak ediyor Taner Özdeş.

Ramazan Gürbüz Software Development Manager Merhaba Taner Bey,
Nasılsınız? 50 Yaş Gözüyle kitabınızı tekrar tekrar okumaktayım. Hayat klavuzu gibi. O kadar yoğunluğunuza rağmen bu değerli kaynağı yazıp, insanların bakış açısını değiştirmeleri ve doğru tutumları kazanmalarına vesile oluyorsunuz.

İyi ki varsınız Taner Bey. Türkiye için önemli bir değersiniz...

Kalpten teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla
Ramazan Gürbüz
Burçe Uğur Netto Mimarlık Öncelikle size kendimi tanıtmak istiyorum. 2008 İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarım Moda İşletmeciliği mezunuyum. Şuan İzmir'de kardeşimle birlikte çalışıyorum. Firma kardeşime ait kardeşim mimar ve firmamızın adı Netto Mimarlık. Yaklaşık ocak ayı sonuna yeni bir ofis açıyoruz şuan tadilat halinde. Mevcut ofisimiz genel bir mimarlık ofisi, yeni açmakta olduğumuz ise çocuk odası tasarımına yönelik mobilya ve ev tekstili üzerine. Yine Netto Mimarlık adı altında markamız MINIROOM olacak. Ben ocak ayı itibariyle artık Miniroom'un sorumlusu olarak yeni ofiste olacağım. Size gerçekten sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Ben her zaman her konuda pozitif bir insandım ama sizin eğitimlerinizi aldıktan sonra insanlara, hayata artarak daha olumlu, gülen yüzle bakıyorum ve bu inanın sizin sayenizde.

Sizi ilk olarak Asemble Eğitimin düzenlediği Bonus Akademisinde tanıma ve dinleme fırsatı buldum ve siz konuştukça her cümlenizde kendimi eleştirdim doğrularımı ve yanlışlarımı tayin ettim. Bunun bana sağlamış olduğu faydayı size tarif etmem imkansız. 3 kez Bonus Akademisi eğitimlerine katıldım bunların son iki tanesinde Bonus Akademisi izmir sorumlusu olarak eğitimlerde bulundum ve insanların sizin eğitiminiz sonrasında "evet ben doğru bir eğitime geldim" kararını sözlü yada gözlerindeki güvenle herkişiden aldığımı bilmenizi istiyorum. Son olarak JCI'nin izmirde düzenlemiş olduğu eğitiminize katıldım ve yine çok büyük mutluluk duydum sizi dinlemiş olmaktan.

Bu arada sizin eğitiminizi araştırırken JCI derneği ilgimi çekti ve araştırdım üyelik için başvurdum ve JCI İZMİR'e aday üye olarak kabul edildim. Bundan sonra daha önce gittiğim bir eğitimi bile veriyor olsanız tamamına kendimi geliştirmek yada sadece sizi dinlemek için geleceğimi bilmenizi istiyorum. Aile hayatınızda sonsuz mutluluklar, iş hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum...

Yorum Yap
Adınız soyadınız:
Telefon Numaranız:
E-Posta Adresiniz:
Şirketiniz:
Ünvanınız:
Güvenlik:
Mesajınız: