Hakkımızda

Medya

Taner Özdeş Kazdağları'nda Yorgunluk Attı
"Satışın 10 Altın Kuralı" isimli kitabıyla Türkiye'de satış rekorları kıran ünlü Kişisel Gelişim Uzmanı Taner Özdeş, Edremit Körfezi’ne gelerek Kazdağları’nda enerji depoladı.

Taner Özdeş - Kazdağları1999 yılından günümüze kadar binlerce kişiye satış yönetimi, satış psikolojisi, duygusal zekâ ve beden dili, sunum teknikleri, zaman yönetimi konularında eğitimler veren ve aynı zamanda birçok ünlü işadamına yaşam koçluğu yapan Kişisel Gelişim Uzmanı Taner Özdeş, yoğun iş temposunda Edremit Körfezi’ne gelerek Kazdağları’nda soluklandı.

Edremit Kızılkeçili mahallesi’nde yeşillikler arasında hizmet veren İda Natura Life Style isimli butik otel’de dinlenen ünlü Kişisel Uzmanı Özdeş, Kazdağları’nı gezerek, güzellikleri keşfetme imkanı da buldu. İda Natura’nın şehrin gürültüsünden uzak, sakin ve yeşillikler arasındaki doğal ortamında dinlenme fırsatı bulan Taner Özdeş, özellikle tuz odasında tuz terapisi ile yenilenme imkanı da buldu. Bugüne kadar iki kitabı yayınlanan Taner Özdeş, ilk kitabı olan "Satışın 10 Altın Kuralı" isimli kitabın ardından "50 Yaş gözüyle" adlı ikinci kitabını da okurların beğenisine sundu.

Mutluluğun altın kurallarından bahseden Özdeş "Mutlu olabilmek için önce insanın kendini tanıması ve ne istediğini bilmesi gerekir. Bir de insanın kendisini sevmesi çok önemli. Yani insanın kendini kabul etmesidir. İnsan başkasıyla kendisini mukayese etmemelidir.Onda var da ben de niye yok dediği anda mutsuzluk başlar. Bunun yanı sıra her insanın hayalleri ve amaçları olması gerekiyor. İnsan korkuyla doğar ve negatiftir. İnsan kendini eğiterek, pozitif düşünebilir. Pozitif düşünme, Negatife rağmen iyi şeylerin olabileceğine inanmaktır. Tabi insanlar bazen ne istediğini bilmiyor böyle olunca da destek almalıdır. En önemli şey insanlar diğer insanlarla tanışmalı ve iletişim kurmanın yollarını bulmalıdır. Doğayı değiştirmeye çalışmayalım. Dünyada iki şey var, her insanın seçme insanı vardır. Bir şey olduğu zaman ya uyum sağla, ya da orayı terk et. Duygu, düşünce ve davranış hepsi bir bütündür. Hangisinde kötüyseniz diğerini harekete geçirin. Hiçbir şey yapamıyorsanız, pozitif insanlarla görüşün. Dünyada birçok hastalıklar zihinseldir. Kanser, Alzheimer ve kalp hastalıkları gibi. Çünkü her şey zihinde başlıyor ve bedeni etkiliyor" dedi.

3 gün boyunca Kazdağları'nı gezerek, güzellikleri keşfeden Özdeş, bundan böyle Körfez bölgesine sık sık geleceğini de vurguladı.
Geri
Paylaş