Hakkımızda

Haberler

Açık Sınıf Eğitimleri 6 Ekim'de Başlıyor. Kayıtlar açılmıştır.
Açık Sınıf Eğitimleri 6 Ekim'de Başlıyor. Kayıtlar açılmıştır.
Taner Özdeş'in Açık Sınıf Seminerleri 6 Ekim'de Workinton Levent'te başlıyor! 6 Ekim 2018'deki "21. Yüzyılda Satışın Yeni Kuralları" eğitimine katılmak için...
Devamı
Kıtalararası yüzme yarışı
Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda Derneğimiz adına yüzen Taner Özdeş, Erkekler kategorisinde 1:07:26 ile 291. ve 55-59 Yaş Erkekler kategorisinde ise dünya 15. olarak yarışı tamamladı.
Devamı
Hayat bir yolculuktur

Hayat, bazıları için bir var olma savaşı, bazıları için yaşam mücadelesi, bazıları için kendini gerçekleştirme, bazıları için ise iz bırakma hikâyesidir.

Devamı
Kıtalararası yüzme yarışı hikâyem

Bu sene 6. kere Boğaziçi Kıtalararası yüzme yarışına katıldım. Bundan 6 sene önce babamın ( Turgut Özdeş) Master Yüzme yarışlarındaki başarılarından feyz alarak, 40 sene sonra tekrar yüzme yarışlarına katılmaya karar verdim.

Devamı
Taner Özdeş 22 Temmuz’da “Yaşlı Hakları” için Yüzüyor.

"Ben Taner Özdeş, İki kıtayı birleştiren tek yarış olan Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda bu kez 65+ Yaşlı Hakları Derneği için yüzüyorum.

Devamı
Türk insanı ve seçimler
Sıradan insanlardan oluşan kitleler ancak ve ancak yaşayarak öğrenir. Gelişmeleri yaşamadan önce sezen ve öğrenen insanlar, kitle içinde ancak küçük bir azınlık oluşturur.
Devamı