Rana Özşeker

Rana Özşeker - Taner Özdeş Akademi
RNA Değişim Yönetimi’nin kurucusu Rana Özşeker, eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamladı.

Kariyerine PriceWaterhouse'da (PWC) Denetim Asistanı olarak başladı. Procter&Gamble (P&G) Türkiye'de Genel Muhasebe Müdürü ve P&G C&CA Inc.'de Muhasebe Müdürlüğü yaptıktan sonra Perfetti Türkiye'de Mali ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yürüttü. SDV Horoz, Ingersoll Rand Türkiye ve Allied Domecq Türkiye'de üst düzey yöneticilik yaptı.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite edilmiş ve ACC (Associate Certified Coach) olmaya hak kazanmış Türkiye'deki az sayıdaki koçtan biridir.

Özşeker, dünyanın en saygın koçluk eğitim firmalarından The Coaches Training Institute (CTI)'dan [Koçluk], Success Unlimited Network (SUN)’dan [Koçluk] ve Team Coaching International (TCI)'dan [Takım Koçluğu] eğitim ve sertifikalarını almıştır. İş dünyasında yönetici olarak geçirdiği yıllarda kazandığı deneyimleri aldığı eğitimlerle birleştirerek şirketlere ve yöneticilere koçluk yapmaktadır.
Geri
Paylaş