Filiz İnci Aslan

Filiz İnci Aslan - Taner Özdeş Akademi
GCM, Global Change Management Eğitim & Danışmanlık kurucusu Filiz Aslan, ilk üniversite eğitimini elektronik alanında aldı. Hava İkmal Bakım Merkezin'de F-16 elektroniği ve F-104 RF modernizasyonunda çalışmalar yaptı. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. ODTÜ'de İnsan Kaynakları Yönetimi ve Örgütsel Davranış eğitimleri aldı. Anonim şirketlerde insan kaynakları kurulumunu yaptı ve uzmanı olarak görev aldı. Aynı zamanda Eğitim & Danışmanlık akademilerinde İK Koordinatörlüğü yaptı.

MEB onaylı sertifika eğitimleri, Bireysel & Kurumsal eğitimler verdi. Üniversitelerde ve genele açık, insan kaynaklarının gelişimi, geleceği tasarlamak, mülakat teknikleri, cv hazırlama, konuşma sanatı, ben kimim, hayatına stres kat, zaman akıp giderken sen nereye gidiyorsun, gibi seminerler verdi…

Kendi kişisel gelişimine de önem veren Filiz Aslan konunun uzmanlarından NLP, eğitimcinin eğitimi, başkent iletişim bilimleri akademisinde, tv ve tiyatro sanatçılarından, diksiyon, hitabet, şan, seslendirme gibi eğitimler aldı. Müjdat Gezen sanat merkezinde yaratıcı drama ve temel tiyatro eğitimleri aldı. Flash Radyo'da "Seyir Defteri" adlı program yaptı ve sundu. Latin dansları, yoga, perküsyon ve nefes teknikleri çalışmaları yaptı. Kişisel Gelişim ve İnsan Kaynakları dergilerinde de köşe yazıları yayınlanmaktadır. Bu alanda birde kitap yazmaktadır. 

PERYÖN ve Junior Chamber Internationel üyesidir. Dernek içerisinde de bazı projelerde bulunmaktadır. Halen insan kaynakları, bireysel ve kurumsal gelişim eğitimleri vermektedir.

Köşe Yazılarından bir kaçı:
  • Stratejik liderlik nasıl olur?
  • Duygusal mülakat nedir?
  • Başarıya ulaşmak.
  • Hayatınıza stres katın
  • Kişiliğiniz hangi renk?
Geri
Paylaş