Banu Sertgil

Banu Sertgil - Taner Özdeş Akademi
Okul yıllarında renkli bir çalışma hayatına başladı. TRT 2'de yarışma hostesliği, CRR Konser salonunda Protokol Şefliği, Toprak Seramikte Pazarlama Asistanlığı yaptı. Okulu bitirince bankacılıkla iş hayatına başladı. Ancak kişiliğinin en büyük özelliği olan iletişim becerisini kullanmak üzere marketing alanında çalışmaya karar verdi.

Beko Ticaret'de Ürün Müdürlüğü yaptığı sıralarda bebeği saydığı mobylette ve bisikletleri satış rekorları kırdı. Sonraki kariyer adımına perakendecilikte devam etti. Bu işin okulu sayılan Boyner Grubunda Çarşı Mağazalarında kategori müdürü olarak aktif spor, jean ve genç giyim departmanlarını yönetti.

Daha sonra ayakkabı işinin sihirli dünyasıyla tanıştı. Çarşı mağazalarında bir süre ayakkabı işini yönettikten sonrab Ecco, Samsonite, Tumi, Beneton Accesories, Slazenger gibi markaların Türkiye Marketing'ini yaptı. Bir süre CNR Fuar Merkezini yönetti. Perakendeciliği bırkamayacağını anladı ve yine Metro Group bünyesinde Real Hipermarketler Zincirinde Ayakkabı ve Spor departmanlarının Sr. Kategori müdürü olarak çalıştı. Yönetici ortak olarak çalıştığı On The Line İletişim Danışmanlığı şirketinde bir çok iletişim projesine imza attı.
Geri
Paylaş